نحوه خرید

  • روش پرداخت وجه محصولات در تهران و شهرستانها
  1. راحت ترین شیوه خرید از شرکت چه برای تهران و شهرستان ها، همان پرداخت اینترنتی یا آنلاین میباشد که ضمن سرعت در پیگیری خرید در قرعه کشی ماهیانه نیز شرکت داده میشوید.
  2. مشتریان تهرانی که قصد خرید از اینتکس را دارند میتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده  یا از طریق ثبت نام و فرم های خرید کالا که در قسمت پرداخت آنلاین توضیح داده شده اقدام نمایند و یا تماس گرفته و پس از دریافت محصول وجه مورد نظر را پرداخت نمایند.
  3. در صورتی که بهر دلیلی نتوانستید از سبد خرید کالا و مراحل ثبت و صدور فاکتور استفاده نمایید، مشخصات محصول را بهمراه نام، شماره تماس، آدرس پستی و اطلاعات فیش واریزی خود به شماره های تماس شرکت اعلام نمایید.
  4. برای خرید از شهرستان ها نیز اول باید وجه مورد نظر را از طریق پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت با شماره حساب های مربوطه که در سایت میباشد اقدام نمایند و از طریق فرم خرید کالا و یا بصورت تلفنی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید
  5. دقت نمایید سایر هزینه های پستی و ارسالی محصولات تهران اینتکس طبق تعرفه پیک بادپا برای تهران محاسبه شده و خرید های شهرستان با توجه به درخواست خریدار که ارسال با تیپاکس، پست، باربری یا اتوبوسرانی میباشد، پس کرایه شده و بعهده خریدار است.
  6. جهت خرید حضوری نیز میتوانید از شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 الی 18 به آدرس تهران اینتکس واقع در میدان توحید، خیابان نصرت غربی، پلاک 88، طبقه اول مراجعه نمایید
 ما هیچ آدرس دیگری بجز آدرس ذکر شده نداریم


 سفارش 24 ساعته (حتی تعطیلات) -ارسال فوری برای تهران-ارسال 24 ساعته برای شهرستان ها