سوالات متداول

- آیا تهران اینتکس شعب فروش دیگری دارد؟
 در پاسخ به این سوال باید گفت که شرکت تهران اینتکس شعب فروش دیگری با این عنوان (تهران اینتکس) ندارد ولی فروشگاه های دیگری با عنوان اینتکس سایت، اینتکس سنتر  که همگی این فروشگاه ها به یکدیگر متصل میباشند دارد.
-امکان خرید حضوری و بازدید اجناس بادی وجود دارد؟
بله, شما میتوانید برای خرید حضوری از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 19 به آدرس شرکت تهران اینتکس که واقع در خیابان ستارخان، خیابان کوثر دوم، پلاک 3 مراجعه نمایید
- به چه دلیل قیمت فروش سایت هایی که خود را تهران اینتکس مینامند از سایت شما بالا تر است؟
در واقع این سایت ها از نام شرکت تهران اینتکس سوء استفاده نموده اند و با استفاده از دو نام tehran و intex و ایجاد تغییرات مختلفی دست با ساخت سایت نموده اند، نحوه فروش این وب سایت های متقلب به چند شکل است: اول اینکه قیمت جنس را زیر قیمت نمایندگی اینتکس اعلام میکنند و بمحض درخواست مشتری اعلام نداشتن محصول مورد نظر را کرده و محصول بادی دیگری را با قیمت بالاتر معرفی میکنند، دوم اینکه اعلام بروز نبودن سایت کرده و مبلغ محصول را بالاتر میاورند، روش سوم که اخیرا باب شده اعلام گارانتی های نا معتبر چندین ماهه از سوی خود کرده و بدنه محصول بادی را چند ماه ضمانت مینمایند، محصول بادی در هیچ جای ایران ائم از لاستیک اتومبیل، تیوپ و ... گارانتی نداشته و تنها خدمات پس از فروش دارد، تمامی این گارانتی ها برای دریافت هزینه بیشتر از خریدار میباشد، محصولات بادی تنها تست خرابی و خدمات پس از فروش دارند، پمپ های این محصولات بدلیل سیستم برقی ای که دارند قابل گارانتی میباشند.
 - چرا تهران اینتکس اقدام به مقابله با سایت های متقلبی که از نام این شرکت سوء استفاده نموده اند نمیکند؟
باید گفت این کار در فضای مجازی مقداری سخت و پیچیده است، همانطور که براحتی دیده میشود سایت های خیلی معروف و بزرگی که در ایران فعالیت دارند نیز اکثرا دارای همین مشکل شده اند و از نام این سایت ها نیز با ترفند های مختلف سوء استفاده شده است، تهران اینتکس تنها میتواند به  مشتریان خود هشدار خرید دهد و حتما از سوال و جواب قبلی در تمام خرید های مشکوک خود استفاده نمایید. 
-کاناپه بادی تختخوابشو بهتر است یا تخت بادی؟
معمولا از کاناپه تختخواب شو بادی برای استفاده در فضاهای کوچک, دفاتر کار استفاده میشود ولی از تخت بادی برای استفاده در جاهایی که نیاز به خواب میباشد استفاده میشود نه نشستن. 
-کارایی های کاناپه بادی 5 کاره چیست؟
تخت بادی, مبل بادی, پشتی بادی, تشک شیبدار بادی, تشک بادی.
 -تفاوت بین کاناپه بادی چرمی و جیر در چیست؟
کاناپه بادی جیر ضد تعریق است و کاناپه بادی جرمی یا همان طرح چرم تعریق نیست ولی کاناپه بادی طرح چرمی را میتوان در مکان هایی مثل کنار استخر که کاناپه خیس میشود هم استفاده کرد.
-منظور از سطح رویه کامفورت و یا رویه ساده در کاناپه بادی تختشو چیست؟
سطح رویه کامفورت دارای برش های دایره ای مانندی که در کنار یکدیگر قرار دارند است و سطح رویه ساده بصورت خطوط موازی است.
-آیا کاناپه بادی رنگ بندی های مختلفی دارد؟
 خیر تمامی رنگ بندی های کاناپه ها تو عکس آنها مشخص شده است.
-عمر تخت خواب بادی چقدر است؟
بنا بر استفاده و نگه داری اشخاص مختلف عمر تخت خواب ها متغیر است.
-اگر از تخت بادی بعنوان تشک پرش کودکان استفاده گردد چه اتفاقی میافتد؟
در واقع یکی از بدترین نوع آسیب رسانی به لایه های داخلی یک تخت بادی و ایجادر تغییر شکل بین لایه های این محصول، آسیب رسانی با ضربه های مداوم پا روی سطح است.
-چرا در توضیحات تحمل وزن تخت بادی 140 تا 300 کیلوگرم قید شده ولی تحمل پرش را ندارد؟ آیا بی کیفیت است؟
تحمل وزن این تخت خواب ها در سطح محاسبه شده و بر روی نقطه متمرکز نمیباشد، یعنی تحمل وزن و فشار وارده بر سطح هر تخت خواب بادی باید بر این اعداد تقسیم شده باشد، کیفیت ارتباطی به نوع استفاده ندارد، این محصول برای خواب در نظر گرفته شده است.
-اگر پمپ بادی تخت زیاد تر از تایم های گفته شده روی محصول روشن باشد، پمپ میسوزد؟
اگر این تایم در حدود 30 تا 40 ثانیه باشد فشار زیادی به پمپ تخت بادی وارد نمیشود ولی اگر زیاد تر از این حد باشد باعث سوختگی و یا نیم سوز شدن پمپ بادی میگردد.
-آیا میتوان بدون در نظر داشتن زمان از پُر شدن تخت بادی اطلاع پیدا کرد؟
بله، در صورتیکه تخت بادی شما پُر از باد شود صدای زوزه خفیفی از پمپ باد خارج شده که شبیه به پُر شدن کیسه جاروبرقی میباشد.
-آیا میتوان پمپ بادی به غیر از پمپ هایی که روی تخت خواب های بادی متصل است روی این محصولات نصب نمود؟
بله ، در صورتیکه تخت خواب بادی شما اینتکس باشد و پمپ برقی متصل داشته باشد، میتوانید از قسمت وسط کلید چرخاننده موتور باد، هر نوع پمپ دیگری را بداخل وارد کرده و تخت خواب را باد نمایید، اگر تخت بادی شما کامفورت بست وی باشد یک دریچه باد مجزا برای این کار در قسمت کناری آن تهیه شده است که میتوان این کار را از همین دریچه انجام داد.
-بعد از باد شدن تخت بادی intex یا کامفورت best way، باید سیم رابط پمپ باد به پریز برق متصل باشد؟
خیر نیازی به اتصال سیم برق نیست و هم میتوان سیم را متصل گذاشته و یا خارج کرد، اینکار ضرورتی ندارد.
-پمپ باد سرخود تخت بادی یک نفره و دو نفره را میتوان به برق 110 یا به باطری اتومبیل نصب نمود؟
خیر این پمپ ها قابلیت اتصال به برق شهری دارند، برای اتصال و باد کردن یک تخت بادی در سفر ها بهتر است از پمپ باد فندکی یا پدالی و دستی بزرگ استفاده نمود تا به پمپ تخت بادی فشار وارد نشود.
-اگر تخت بادی سوراخ، پنچر و یا پاره شود میتوان این محصول را تعمیر یا پنچر گیری کرد؟
بله، این کار براحتی توسط چسب مخصوص تعمیرات تخت بادی اینتکس صورت میگیرد، درصورتیکه تعمیر از سوراخ شدگی بیشتر بوده و درحد پارگی باشد این کار را به تعمیرکاران شرکت واگذار نمایید تا این تعمیر را بخوبی برای شما انجام دهند.
-تخت بادی 1 نفره و 2 نفره را میتوان بعنوان یک صندلی بادی استفاده کرد؟
خیر اینکار باعث فشار به لایه های داخلی تخت میشود که کم کم تخت بادی سُست شده و تغییر شکل میدهد، همانطور که از نامش پیداست این محصول جهت خواب تولید شده است نه برای نشستن! 
 -به چه دلیل تخت یا تشک بادی طبی است؟
چون دارای بافت هایی در داخل هستند که این بافت های داخلی سطح هوای داخلی هر قسمت از بدن مثل پا یا کمر را تنظیم میکند و باعث میشود بهر قسمتی از بدن به اندازه نیاز فشار باد وارد شود.
چکار کنیم تا عمر یک تخت بادی بیشتر شود؟
 باید دقت کرد که عمود روی تخت بادی فشار وارد نکرده و یا جامپ نکنید. برای مدت طولانی روی تخت ننشینید, البته اینکار را برای تخت خواب چوبی و فلزی نیز باید انجام داد و فقط مختص تخت بادی نیست. تخت را به وسایل گرمایشی نچسبانید. زیر تخت بادی را همیشه تمیز نگه داشت. با بدن خیس روی آن دراز نکشید.
آیا تخت خواب بادی به تشک نیاز دارد؟
خیر, قسمت بالایی تخت بادی دارای یک رویه جیر ضد تعریق میباشدکه این همان تشک است.
تخت خواب بادی را تا چه اندازه باید باد کرد؟
 بستگی به نوع و شرایط خواب دارد, یعنی اینکه بستگی به عادت سفتی و نرمی ای دارد که اشخاص عادت خوابیدن در آن شرایط را دارند ولی زمانی که تخت حالت خود را گرفت و پمپ شروع به زوزه کشیدن کرد کافیست.
 - تخت بادی سلطنتی خوشخواب چه تفاوتی با تخت بادی خوشخواب معمولی دارد؟
 این دو تخت خواب بدلیل داشتن اختلاف قیمت زیاد با یکدیگر قطعا دارای تفاوت هایی نیز میباشند، اول اینکه تخت بادی سلطنتی از جنس مخمل لطیف و ضخیم تر از نوع خوشخواب معمولی ساخته شده، دومین تفاوت این دو تخت بادی در ارتفاع آنهاست که نوع خوشخواب سلطنتی در حدود 5 سانتیمتر بلند تر است، تفاوت سوم در دو طبقه بودن یا چاک میانی داشتن در تخت خوشخواب بادی سلطنتی است که این آیتم در تخت خوشخواب موجود نیست، و آخرین تفاوت در طرح های دور تا دوری است که در تخت خواب سلطنتی دیده شده و نوع خوشخواب ساده میباشد.
آیا پمپ تصفیه استخر میتواند آب استخر را از بالا خالی نماید؟
خیر، این پمپ ها فقط بجهت تصفیه آب در استخر ها بکار برده میشوند و توان کشش آب را با بالای استخر ندارند، برای این کار باید از یک پمپ مکش آب استفاده کرد.
چکونه میتوانیم یک استخر آماده را جا به جا نماییم؟
اینکار براحتی انجام میگیرد. اگر میخواهید استخر را در همان مکان جابه جا نمایید ابتدا آنرا خالی کرده و سپس با یک شخص دیگر پایه ها را بلند کرده و جا به جا مینمایید. در صورتی که میخواهید استخر را به جای دیگری منتقل کنید ابتدا استخر را خالی نموده و اگر استخر بادی یا ایزی ست بود باد لبه آنرا خالی کرده و سپس استخر را تا میزنید و آنرا جمع میکنید، اگر استخر پیش ساخته یا فریم دار بود پایه های فلزی یا فریم استخر را از بدنه جدا میکنید و سپس استخر تا میزنید، اگر استخر پیش ساخته فایبر گلاس بود فایبر های استخر را درآورده و فریم فلزی را جدا مینمایید و سپس پوش داخلی را تا زده و آنرا جمع مینمایید.
استخر آب درمانی بادی باشد بهتر است یا پایه دار فریمی؟
جهت مصارف آب درمانی باید توجه داشت که اگر بیمار میخواهد تو آب دراز بکشد زیاد فرقی ندارد ولی اگر بیمار نیاز به درمان از طریق راه رفتن در آب دارد بهتر است از استخر های فریمی استفاده کند تا بتواند دستش را لبه استخر گرفته و تعادل بهتری داشته باشد.
استخر پیش ساخته دست دوم نیز موجود است؟
بعضی اوقات مشتریان شرکت اینتکس استخر پیش ساخته خود را با استخر های بزرگتر و یا کوچکتر تعویض میکنند. شرکت اینتکس مشتریان این استخر ها را به فروشنده بجهت خرید و فروش با قیمت پیشنهادی معرفی میکند ولی خود شرکت استخر را نمیخرد و نمیفروشد. 
زیر استخر پرتابل اینتکس باید چگونه باشد تا خراب نشود؟
در صورتی که سطح زیری استخر موزاییک کاشی و یا هر چیز دیگری که صاف است باشد مشکلی پیش نمیاید ولی اگر سطح زمین شما دارای برامدگی و یا فرو رفتگی باشد میتوانید از ماسه بادی، موکت، مف پوش تاتامی استفاده کنید و باید دقت داشته باشید شیء برنده و نوک نیز زیر استخر شما نباشد
اگر استخر پیش ساخته را داخل زمین بگذاریم میتوانیم دور آنرا با خاک محصور کنیم؟
پیشنهاد میکنیم این کار را انجام ندهید تا سطح خاک استخر را نپوساند و از عمر استخر نکاهد، ضمن اینکه هزینه درآوردن و گذاشتن استخر جهت تعمیرات احتمالی نیز زیاد میباشد.
استخر متحرک اینتکس را در چه زمانی میتوان جا به جا نمود؟
استخر متحرک اینتکس را میتوانید در کمتر از نیم ساعت جا به جا نمایید و دو باره نصب کنید، البته این زمان برای استخر های بزرگ است و برای استخر های متحرک کوچکتر و یا بادی در چند دقیقه انجام میگیرد.
تفاوت استخر متحرک intex با سایر برند های دیگر چیست؟
استخر های متحرک این شرکت علاوه بر داشتن تنوع ابعادی و جنسی و قیمتی دارای لوازم های جانبی کاملی هستند. اینتکس یک برند جهانی است و تخصص در تولید این نوع استخر ها دارد.
بلند ترین ارتفاع استخر پرتابل اینتکس چقدر است؟
بلند ترین ارتفاع این استخر ها 132 سانتیمتر است و از این ارتفاع بلند تر بدلیل فشار آب در کف استخر تولید نمیگردد.
آیا استخر های شما بعد از نصب شکل کج پیدا میکنند؟
خیر در صورتی که شما سطح زیر استخر را صاف نکرده باشید و یا استخر را تا آخر پر نکرده باشید با این مشکل روبرو خاهی شد.
تفاوت بین استخر پیش ساخته اینتکس با استخر های زودیاک در چیست؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که این دو شرکت یعنی زودیاک و اینتکس در زمینه استخر های پیش ساخته از مهارت خاصی برخوردار هستند ولی تنوع سایزی استخر های شرکت اینتکس و پمپ تصفی
های حرفه ای آنها از سایر برند های موجود در بازار بیشتر است.
استخر های پیش ساخته قابل تعمیر هستند؟
بله, میتوان با چسب مخصوص استخر پیش ساخته را تعمیر نمود و یا حتی در صورت پارگی برزنت آنها را دوخت. در صورتی که استخر پیش ساخته شما دچار مشکل حادی شود پیشنهاد میکنیم قبل از تعمیر حتما با شرکت تماس بگیرید.
استخر پیش ساخته را میتوان براحتی باز و بسته کرد؟
بله شما میتوانید براحتی با کمی وقت استخر را باز و ببندید که این زمان برای استخر های بادی یا همان ایزی ست ها در حدود ۲۰ دقیقه و برای سازه دار ها یا همان فلزی ها در حدود یک ساعت میباشد. فقط توجه داشته باشید که حتما استخر مورد نظر را هنگام جمع کردن طولانی مدت با شامپو بشویید و سپس جمع نمایید.
قیمت استخرهای پیش ساخته به چه چیز هایی بستگی دارد؟
قیمت استخر های پیش ساخته به جنس استخر, پمپ تصفیه آب استخر, اسکیمر و لوازم تمیز کننده استخر, روکش و زیر انداز استخر و در نهایت ابعاد استخر و اینکه بادی یا سازه دار باشد بستگی دارد. بهنگام خرید استخر پیش ساخته به مارک استخر نیز باید توجه داشت.
استخر بادی بهتر است یا سازه دار فلزی؟
استخر بادی فرقی با استخر سازه دار ندارد و فرق عمده این استخر ها در این است که در استخر بادی قسمت بالای رینگ باد میشود وبقیه استخر با آب بالا میاید که در حقیقت این آب و باد هستند که استخر را نگه میدارند ولی در استخر سازه دار اینکار توسط سازه های فلزی دور استخر صورت میگیرد که این موضوع استحکام بیشتری برای استخر ایجاد میکند. فضا و حجم بسته بندی استخر های پیش ساخته فلزی نیز به نسبت استخر های بادی بیشتر و وزن آنها سنگینتر میباشد.
استخر پیش ساخته intex, در همه ابعاد موجود است؟
خیر, برای خرید استخر پیش ساخته اینتکس باید فضایی را که استخر میخواهد در آن قرار بگیرد پیدا کرده و سایزی که نزدیک به محل نصب میباشد را انتخاب کنید.در حقیقت سایز استخر های پیش ساخته استاندارد بوده و بدلیل فشار آب نمیتوانند هرسایزی تولید شوند. شما با مراجعه به قسمت استخر پیش ساخته و استخر بادی در سایت میتوانید سایز مناسب فضای استخر خود را پیدا کنید.
استخر پیش ساخته اینتکس را میتوان بعنوان استخر پرورش ماهی استفاده کرد؟
بله, قسمی از استخر های اینتکس جهت آموزش شنا در مهد کودک ها و مواردی چون پرورش ماهی و حتی فروش ماهی زنده در فروشگاه ها میباشد.
چه مدت زمانی طول میکشد تا یک پمپ باد دستی قایق بادی را باد کند؟
این زمان بسته به سرعت باد زدن در شما دارد ولی چون این پمپ ها دوبل هستند و عملکرد دو طرفه
جهت باد کردن دارند سریع اینکار را انجام میدهند.
کدام قایق اینتکس از همه قویتر است؟
قایق بادی مارینر با بدنه برزنت مانندی که دارند که از الیاف نخ ابریشم مصنوعی و پی وی سی تشکیل
شده اند جزو قایق های بادی قوی هستند. 
فایبر گلاسی که در کف قایق بادی مارینر است چطور نصب میگردد؟
این فایبر گلاس ها بصورت تکه ای هستند که این تکه ها توسط یک پی وی سی سفره ای به یکدیگر متصل میباشند که شما باید این سفره فایبر گلاسی را در کف قایق بادی پهن نمایید.
 قایق بادی جیمینی چیست؟
نوعی از قایق ها هستند که دارای طراحی نوک تیز و عقب موشکی میباشند، در دو مدل از کف با جنس چوبی و آلمینیومی تولید میشوند به قایق بادی جیمینی معروف میگویند.
از قایق بادی جیمینی برای چه منظوری استفاده میشود؟
از قایق بادی جیمینی برای استفاده های سرعتی و نصب موتورهای حرفه ای برای قایق رانی استفاده میکنند.
قایق بادی جیمینی برای ماهیگیری مناسب تر است یا مارینر؟
 باید گفت که هر قایقی مناسب یک کاری ساخته شده است درست است که هر دو قایق دارای شباهت هایی هستند و قایق بادی جیمینی گران تر است ولی قایق بادی مارینر بدلیل داشتن جای
قلاب ماهیگیری (لنسر) و بدنه یکدست برای ماهیگیری مناسب تر است.
جنس بدنه قایق بادی جیمینی و قایق بادی مارینر چه تفاوتی دارد؟
هر دو قایق از یک نوع ساختار حرفه ای تشکیل شده اند یعنی پی وی سی بهمراه الیاف نخی ابریشم مصنوعی ولی جنس بدنه قایق بادی جیمینی و همچنین الیاف این قایق بسیار ضخیم تر میباشد.
قایق بادی حرفه ای چیست؟
قایقی را که دارای کفی غیر از کف بادی و چوبی و فایبر گلاسی است و معمولا دارای کف آلمینیومی میباشد را قایق بادی حرفه ای میگویند.
آیا برای استفاده از یک قایق بادی به جلیقه نجات نیاز است؟
بله شما برای حفظ جان خود و نیز برای اجازه عبور و مرور در سایر آبها با قایق بادی نیاز به استفاده از جلیقه نجات دارید.