تشک بادی یک نفره و دونفره



فروشگاه اینترنتی تشک بادی، عرضه و فروش این محصول را در سایر نقاط ایران بر عهده دارد، این تشک ها بهترین گزینه برای افرادی که با حجم زیاد لوازم خواب مشکل دارند چرا که براحتی قابل باد کردن بوده و سریعاً تخلیه میشوند. این نوع تشک ها دارای سطحی لطیف بوده که برای خواب بسیار مناسب میباشند، عرق نمی کند و قابل استفاده در منزل، ویلا و حتی محل کار می باشد، تشک بادی در مدلهای سبک و قابل حمل کمپینگی نیز تولید میشوند که برای استفاده در سفر، چادر، کوهپيمایی و طبيعتگردی، تشکی نرم و بسیار راحت برای زير کيسه خواب میباشند که دارای سطحی مشبک و موجدار برای جلوگيری از لغزش در هنگام خواب، کاملا طبی، ساخته شده از PVC مستحکم و آزمایش شده، دریچه با ویژگی دمیدن و تخلیه باد سریع میباشد. جهت خرید تشک های بادی باید دقت شود تا این محصول را با قیمت های شرکتی از نمایندگی های اصلی اینتکس بصورت خرید اینترنتی یا حضوری تهیه کرد، این محصولات تماماً تحت لیسانس امریکا بوده و اصل و تقلبی ندارند، این شرکت ها انواع تشک های یک نفره و دو نفره خود را با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی در کشور پهناور چین تولید کرده و به بازار های جهانی میفرستند و سایر مدلهای تشک بادی چه از نوع 5 کاره یا چند حالته و مبل شو تماماً تاییدیه های بروز و استاندارد های مربوطه را دارند.


4
تعداد نظرات : 6          امتیاز:4/5
2,900,000 تومان

تشک بادی دایره ای دو نفره intex- قیمت واقعی

قطر 191 سانتی متر
ارتفاع 56 سانتی متر
ارتفاع تقریبی 30 سانتی متر
جنس رویه از جیر  (ضد تعریق) و زیر آن از برزنت است.
ساختار داخلی خوشخواب یا کامفورت دارد.
پشتی از تشک بادی جدا میشود.
بهمراه برچسب تعمیرات است.
برای انتخاب پمپ باد به قسمت پمپ باد سایت مراجعه نمایید.
تشک بادی intex دارای دریچه تخلیه باد بزرگ نیز است.
با سایر پمپ های باد نمایندگی شرکت اینتکس باد میشود.

1,725,000 تومان

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع 25 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 10*30*37 سانتی متر
وزن 3.3 کیلوگرم
تحمل وزن 273 کیلو گرم
جنس رویه از جیر ضد تعریق و جنس دور و زیر از PVC است.
تشک بادی دونفره، ساختار داخلی با الیاف پلیستر از بالا به پایین دارد.
خطوط عرضی در طول تشک است.
برچسب تعمیرات و پنچرگیری دارد.
تشک بادی دو نفره با انواع پمپ های بادی نمایندگی اینتکس قابل باد زدن میباشد. 
تشک بادی دو نفره دارای سطح رویه و دور از جیر با بهره گیری از خاصیت ضد تعرق، متفاوت با سایر تشک ها به جهت داشتن الیاف پلیستری از بالا به پایین، به صورت عرضی در طول تشک، بسیار راحت که سبب افزایش استحکام و هم چنین کیفیت خواب روی آن میگردد. از دیگر مزایای این تشک همراه داشتن یک عدد پمپ دستی دوبل است.
 نحوه پر و خالی کردن تشک بادی دو نفره طبی :
ابتدا دریچه ورودی هوای تشک اینتکس را بیرون آورده و نازل بزرگ پمپ بادی را به داخل دریچه قرار دهید و شروع به باد کردن کنید، پس از شکل گیری تشک عمل باد زدن را متوقف کرده و دریچه را ببندید، دقت کنید که تشک دو نفره بیش از حد باد نکنید تا به لایه های داخلی آسیبی وارد نشود، اکنون میتوانید از تشک طبی استفاده نمایید، برای تخلیه نمودن باد تشک دریچه دوم را که از پُشت دریچه اول نصب شده است بیرون آورده تا باد از داخل خارج شود، این محصول غیر از پمپ دستی ای که دارد با سایر پمپهای برقی و پدالی اینتکس قابل باد کردن میباشد.

850,000 تومان

تشک بادی یکنفره با عرض 76

طول 191 سانتی متر
عرض 76 سانتی متر

ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 34*28*10 سانتی متر
وزن بسته بندی 2.2 کیلوگرم
تحمل وزن 120 کیلو گرم
جنس رویه آن از جیر(ضد تعریق) و جنس دور و زیر تشک از PVC میباشد.
تشک بادی اینتکس دارای ساختار داخلی ساده یا موازی میباشد.
دارای برچسب تعمیرات است.
برای انتخاب پمپ باد اینتکس به قسمت پمپ باد مراجعه فرمایید.
پر کردن باد این محصول با تمامی پمپ های باد انجام میگیرد.
تشک بادی یکنفره اینتکس در چندین عرض مختلف تولید میشود که میتوان این محصول را با هم ست کرد یا در چادر های مسافرتی با کنار هم گذاشتن عرض های مختلف آنها را با فضای چادر متناسب کرد.
نحوه پر کردن تشک بادی یکنفره با عرض 76 :
برای باد کردن تشک اینتکس نازل پمپ را به داخل فشار داده و شروع به باد زدن کنید، باید توجه شود که باد کردن محصول به اندازه شکل گیری بوده و بیش از حد به بدنه تشک یکنفره فشار وارد نشود زیرا در این صورت باعث تغییر فرم تشک بادی شما میشود، برای این کار پیشنهاد میشود به اندازه ای تشک خود را باد نمایید که انعطاف داشته باشد یعنی براحتی بتوانید بدنه آن را با فشار دست حرکت دهید، پس از باد شدن دریچه را فشار داده و از تشک برای خوابیدن استفاده نمایید، برای خالی کردن این محصول قسمت آخر دریچه را که از نوع پیچی و چند ضلعی بوده بچرخانید تا باد خالی شود.

1,350,000 تومان

طول 191 سانتی متر
عرض 99 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 33*31*11 سانتی متر
وزن 2.4 کیلوگرم
تحمل وزن 140 کیلو گرم
جنس رویه از جیر (ضد تعریق) و جنس دور و زیر از PVC.
تشک اینتکس ساختار داخلی ساده یا موازی دارد.
برچسب تعمیرات دارد.
برای انتخاب پمپ تشک به قسمت پمپ باد مراجعه فرمایید.
باد کردن  تشک بادی یکنفره اینتکس با تمامی پمپ ها انجام میگیرد.
این تشک دو دو سایز یک نفره و سه سایز دو نفره تولید میشود که تماما در سایت تهران اینتکس موجود هستند، در صورتیکه نیاز به یک تشك بادي یک و دو نفره داشتید میتوانید از مدلهای دو نفره این محصول استفاده کرده و آنها را با هم ست نمایید.
 نحوه نصب تشک بادی یکنفره با عرض 99 :
باد کردن تشک های اینتکس بسیار راحت است، ابتدا سوپاپ دریچه هوای ورودی تشک را به عقب برده و آن را خارج کنید سپس نازل بزرگ پمپ را به داخل دریچه قرار داده تا باد به تشک وارد شود، در این مرحله باید توجه داشت که زیاد باد نشود مخصوصا اگر به وسیله پمپ باد دستی و یا پدالی انجام میشود، تشک یکنفره باید تا زمان شکل گیری باد شده و توسط نیروی دست انعطاف پذیر باشد، البته در زمان خوابیدن روی تشک بادی سطح رویه سفت تر خواهد شد و نیروی بدن ادامه فشار باد را به داخل لایه ها قرار میدهد، پس از اینکه تشک شکل گرفت دریچه ورودی را به داخل قرار دهید، برای تخلیه باد این محصول قسمت انتهایی دریچه باد را که در داخل بدنه فشرده شده و به شکل چند ضلعی میباشد بر عکس چرخانده تا از داخل بدنه خارج گردد و به این ترتیب به آسانی خالی میشود.

2,038,000 تومان

تشک بادی دو نفره با پمپ و بالش

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر

ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 43*35*14 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.5 کیلوگرم
تحمل وزن 273 کیلوگرم 
جنس رویه جیر (ضد تعریق) و جنس دور و زیر از PVC است.
تشک بادی دو نفره intex دارای ساختار داخلی ساده یا موازی در قسمت طولی است.
دارای پمپ دستی دوبل، دو بالش از جنس جیر و برچسب تعمیرات است.
توجه: برای باد کردن یک تشک حتما بمقدار بادی که به این محصول وارد میکنید دقت نمایید چراکه پمپ باد از نوع دستی است و در صورتیکه بیش از حد توسط شما باد زده شود میتواند باعث ترکیدگی این محصول بادی دو نفره شود. بهترین حالت باد کردن این تشک مقداریست که این محصول شکل خود را بگیرد و بعد از استفاده توسط شما و ایجاد فشار نیروی بدن بر سطح کلی آن، تقسیم باد میکند، در این حالت سطح رویه سفت تر شده و برای خوابیدن مناسب تر میگردد.
شیوه پر و خالی کردن تشک بادی دو نفره با پمپ و بالش :
برای باد کردن بالش های نازل پمپ را به داخل سوپاپ پستونکی تشک بادی گذاشته و با استفاده از نیروی دست به بالا و پایین فشار دهید، همچنین با دهان نیز قابل باد کردن میباشند، پس از باد شدن دریچه پستونکی را به وسیله دو انگشت به یکدیگر برسانید تا باد داخل نتواند دریچه را باز نماید، جهت باد نمودن تشک دو نفره باید نازل بزرگ پمپ را به داخل دریچه قرار دهید تا باد به داخل راه پیدا کند، تشک را تا زمانیکه فرم بگیرد باد بزنید بطوریکه لایه های داخلی آسیب نبینند، نکته قابل توجه این محصول بادی این است که پس از اینکه وزن فرد روی آن قرار میگیرد لایه ها سفت تر شده و استحکام تشک بالا میرود، جهت خالی نمودن این تشک دریچه بادی که در پایین بدنه تعبیه شده است برعکس چرخانده تا باد براحتی خارج گردد.

1,950,000 تومان

طول 203 سانتی متر
عرض 183 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 45*35*15 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.7 کیلوگرم
تحمل وزن 273 کیلوگرم
جنس رویه تشک از جیر ضد تعریق و جنس دور و زیر از پی وی سی است.
این تشک بادی دارای ساختار داخلی ساده یا موازی می باشد.
پمپ دستی دوبل برای راحت تر باد شدن و برچسب تعمیرات دارد.
دریچه تخلیه بزرگ هوا و تخلیه هوایی بزرگ برای راحتی بیشتر موجود می باشد.
باید اشاره کرد سایز تشک های بادی اینتکس تماما استاندارد های کارخانه ای داشته و بصورت سایز های دلخواه مشتری تولید نمیشوند، این تشک بزرگترین سایز محصول شرکت intex است و جزو تشک های بادی کمپینگ میباشد.
 روش نصب تشک بادی دو نفره :
ابتدا نازل بزرگ پمپ بادی را داخل تشک قرار داده و توجه کنید که نازل به تشک وصل شده باشد، اگر پمپ از نوع برقی بود آن را به برق وصل کنید تا عمل باد شدن را انجام دهد و اگر دستی یا پدالی بود با ضربه های پی در پی دست و پا انجام دهید،  پس از شکل گیری مناسب تشک دقت کنید که باد اضافه وارد محصول نشود، اکنون دریچه را بچرخانید تا بسته شود و از تشک خود برای خواب استفاده نمایید، خالی کردن تشک اینتکس نیز بسیار آسان میباشد، به این صورت که قسمت پشتی دریچه پیچ شونده را خلاف عقربه های ساعت چرخانده تا باد خارج گردد، اگر از پمپهای دستی و پدالی برای باد کردن استفاده میکنید با تعویض جای شلنگ میتوانید آن را خالی نموده و اگر پمپ از نوع برقی بود نازل پمپ باد را از بالا روی دریچه قرار دهید تا باد خارج شود.

2,500,000 تومان

تشک بادی 5 کاره دو نفره بست وی- قیمت واقعی

طول 205 سانتی متر
عرض 146 سانتی متر
ارتفاع پشتی 66 سانتی متر
ارتفاع تقریبی نشینمنگاه 25 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 40*32*12 سانتی متر
وزن بسته بندی 5.5 کیلوگرم
تحمل وزن 270 کیلوگرم
ساختار داخلی کامفورت یا طرح دار می باشد.
جنس کلی این تشک از PVC (طرح چرم) است.
تشک بادی دو نفره سطح نشینمنگاه دو تکه دارد.
محفظه های بادی جدا از هم برای ثبات بیشتر کاناپه می باشد.
بهمراه پمپ برقی پرتوان جهت پر و خالی کردن و ساک حمل و نقل برای شما ارسال می گردد.
 در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی دارای برچسب تعمیرات است.
برای بازدید از انواع تشک بادی 5 کاره دو نفره اینجا را کلیک نمایید

روش راه اندازی و جمع آوری تشک بادی 5 کاره دو نفره:
برای باد کردن تشک بادی چندکاره باید از فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس پمپ باد تهیه کنید، تشک بادی دو نفره را از بسته بندی خارج کرده و روی سطحی صاف و فاقد اشیای تیز پَهن کنید، نازل پمپ را به داخل دریچه باد تشک بادی 5 کاره متصل کنید و اقدام به باد کردن آن کنید، زمانی که تشک بادی اینتکس به خوبی شکل گرفت اتصال پمپ را قطع کنید و درپوش محفظه باد را ببندید و کیپ کنید، تمامی دریچه های ورودی هوا به همین ترتیب باد بزنید تا کل تشک بادی دو نفره باد زده شود، پس از انجام مراحل فوق میتوانید از تشک بادی اینتکس در 5 حالت مختلف مانند کاناپه بادی دو نفره، پشتی بادی دو نفره، نیمکت بادی دو نفره، مبل بادی دو نفره، تشک بادی دو نفره و تشک بادی شیبدار دو نفره استفاده کنید. چنانچه نیاز به جمع آوری این محصول دارید درپوش دریچه های هوای آن را باز کرده تا باد از داخل تشک بادی تخلیه گردد.

585,000 تومان

طول 157 سانتی متر
عرض 88 سانتی متر
ارتفاع 18 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 9*23*28 سانتی متر
وزن بسته بندی 2 کیلوگرم
تشک بادی نوجوان دارای جنس رویه مخملی ضد تعریق می باشد.
جنس دور و زیر تشک بادی ازPVC است.
ساختار داخلی ساده موازی در طول تشک بادی می باشد.
مناسب برای سنین 3 تا 10 سال است.
با سایر پمپ های باد نمایندگی اینتکس قابل باد شدن میباشد.
برای انتخاب پمپ بادی به قسمت پمپ های باد در فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس مراجعه کنید.

شیوه باد و تخلیه کردن تشک بادی رنگی نوجوان:
برای باد کردن تشک بادی نوجوان نیاز به یک پمپ باد دارید که میتوانید آن را فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری فرمایید، تشک بادی نوجوان را از بسته بندی خارج کرده و روی سطحی صاف و تمیز پَهن کنید، دقت کنید محل قرارگیری تشک بادی را به خوبی از اشیای تیز و برنده پاکسازی کنید تا به بدنه محصول آسیب نرساند، نازل پمپ را به دریچه باد تشک اینتکس متصل کرده و اقدام به باد کردن آن کنید، زمانی که تشک بادی شکل گرفت عملیات پمپاژ را متوقف کرده و درپوش محفظه هوا را به خوبی ببندید و کیپ کنید، بالش بادی همراه با تشک نوجوان اینتکس نیز به راحتی با دهان یا پمپ باد آماده میشود، پس از باد کردن هر دوی آنها میتوانید از تشک نوجوان اینتکس به همراه بالش بادی آن استفاده کنید، در صورتی که نیاز به تخلیه باد این محصول دارید کافیست درپوش دریچه باد آن را باز کرده تا هوا از داخل تشک بادی تخلیه گردد.

80,000 تومان

بالش بادی طرح اسپایدرمن بست وی- قیمت واقعی

طول 38 سانتی متر
عرض 24 سانتی متر
ارتفاع 9 سانتی متر
وزن بسته بندی 120 گرم
ساختار داخلی آن موازی در عرض بالش بادی می باشد.
کاملا سبک است.
جنس زیر و وریه آن از PVC ساخته شده و با دوام و محکم است.
تست سلامت کالا به مدت 48 ساعت دارد. 

95,000 تومان

طول 37 سانتیمتر
عرض 24 سانتیمتر
ارتفاع 10 سانتیمتر
وزن 120 گرم
جنس رویه آن جیر ضد تعریق می باشد.
در زمان استفاده سر و گردن شما دچار عرق نمی شود.
به آسانی پر و خالی از باد می شود.
با دهان نیز قابل باد شدن است.
برچسب تعمیرات دارد.

1,650,000 تومان

تشک بادی چند کاره یکنفره اینتکس- قیمت واقعی

طول 218 سانتی متر
عرض 109 سانتی متر
ارتفاع پشتی 66 سانتی متر
ارتفاع تقریبی نشیمنگاه 45 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 43*36*13 سانتی متر
وزن 4.3 کیلوگرم
تحمل وزن 100 کیلوگرم
ساختار داخلی ساده یا موازی
جنس رویه و دور ازجیر (ضد تعریق)
جنس زیر این تشک از PVC می باشد.
تشک بادی چند کاره یکنفره با سطح نشینمن سه تکه تشکیل شده است.
محفظه های باد مجزا برای هر قسمت جهت ثبات بیشتر کاناپه دارد.
تشک بادی با قابلیت چند کاره شدن می باشد.
دارای برچسب تعمیرات است.
با قابلیت باد کردن با سایر پمپ های باد اینتکس انجام می گیرد
برای انتخاب پمپ باد این کالا بقسمت پمپها مراجعه نمایید
برای بازدید از انواع تشک بادی چند کاره یکنفره اینجا را کلیک نمایید

روش نصب، باد کردن و کردن:
برای باد کردن تشک بادی ابتدا باید یک پمپ بادی تهیه کنید، انتخاب هرگونه پمپ باد نمایندگی اینتکس ممانعتی ندارد، ابتدا تشک یک نفره را در محلی صاف و تمیز پَهن کرده، نازل پمپ باد را به داخل دریچه ورودی هوا متصل کرده و اقدام به باد کردن آن کنید، اینکار را تا زمانی ادامه دهید که محصول شکل بگیرد و منعطف باشد، در آخر درپوش محفظه باد را ببندید و کیپ کنید، از آنجایی که این تشک چند کاره دارای محفظه های بادی مجزا میباشد این کار را برای تمامی آنها انجام دهید تا کل آن باد زده شود، پس از انجام مراحل فوق این محصول در حالت های مختلفی هم چون تشک، کاناپه بادی یک نفره و پشتی بادی یک نفره قابل استفاده میباشد. برای جمع آوری این محصول دریچه های هوای آن را باز کرده تا باد از داخل تشک بادی تخلیه گردد.

1,525,000 تومان

طول 143 سانتی متر
عرض 87 سانتی متر
ارتفاع 45 سانتی متر
ساختار داخلی : موازی در راستای طول
تحمل وزن 150 کیلوگرم
جنس رویه تشک بادی از جیر ضد تعریق میباشد

موجود نمی باشد

تشک بادی طبی کوچک با پمپ باد پدالی

طول 191 سانتی متر
عرض 75 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 40*27*10 سانتی متر
وزن بسته بندی 2.2 کیلوگرم 
تحمل وزن 120 کیلوگرم
جنس رویه از جیر ضد تعریق و جنس زیر و دور آن از PVC است.
ساختار داخلی خوشخواب یا کامفورطبی و برای ضعف های عضلانی مناسب است.
پمپ باد پدالی متصل به کنار تشک داشته و براحتی محصول را باد میکند.
برچسب تعمیرات تشک های بادی دارد. 
نحوه درست باد و خالی کردن تشک سبز عرض 75: 
قسمت پایین این تشک بادي طبی یکنفره پمپ باد پدالی که کاملا در بدنه تشک محصور است و با ضربات مداوم پا باد میشود دارد، این کار بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است، پس از آنکه تشک بادی به خوبی شکل گرفت عملیات پمپاژ را متوقف کرده و درپوش پیچ شونده پُشت پمپ پدالی را ببندید تا باد از داخل تشک یک نفره خارج نشود، این پمپ باد بعد از باد کردن تشک درجای خود باقی میماند، درصورتیکه نیاز به تخلیه این محصول باشد با درآوردن این دریچه پیچی براحتی این باد تخلیه میگردد، هم چنین میتوانید برای باد کردن این تشک بادی از انواع پمپ های باد نمایندگی اینتکس استفاده کنید، برای اینکار میبایست نازل مرتبط با دریچه باد پستونکی را به تشک بادی متصل کنید سپس با نیروی مربوطه اقدام به باد کردن تشک یک نفره نمایید.

120,000 تومان

طول 43 سانتی متر
عرض 28 سانتی متر
ارتفاع 9 سانتی متر
روکش جیر ضد تعریق دارد.
سطح زیر محصول از پی وی سی است.
به راحتی پر و خالی از باد می شود.
سطح نرم وراحتی را در زمان خواب برای سَر و گردن تان ایجاد می نماید.
ارتفاع ان برخلاف بالش های معمولی قابل تنظیم است.
میزان سفتی و نرمی بالش را با کم و زیاد کردن باد آن می توانید به دلخواه خود نزدیک کنید.
دارای برچسب تعمیراتی است.

موجود نمی باشد

تشک بادی طبی یک نفره ریلکس

طول 191 سانتی متر
عرض 73 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 10*25*30 سانتی متر
وزن بسته بندی  کیلوگرم
وزن تشک 2 کیلوگرم 
تحمل وزن 120 کیلوگرم
جنس رویه از جیر ضد تعریق، جنس دور و زیر از PVC می باشد.
ساختار داخلی خوشخواب یا کامفورت است.
برچسب تعمیرات دارد.
سطح رویه تشک بادی طبی یک نفره از نوع کامفورت طبی است چراکه دایره هایی از خلاء باد روی این محصول به وضوح قابل رویت است، این دایره ها باعث میشوند تا بعد از باد شدن تشک باد بین سطوح مختلف بطور یکسان پراکنده شود و این امر باعث استواری بهتر تشک میشود بهمین دلیل تشک های بادی کامفورت طبی تر بشمار میایند. 
نحوه صحیح باد زدن تشک بادی یکنفره عرض 73:
این تشک یک نفره پمپ بادی ندارد و برای باد کردن آن ابتدا باید یک پمپ تهیه کنید، برای اینکار میتوانید از فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس اقدام کنید و انتخاب هر نوع پمپ بادی ممانعتی ندارد، در ابتدا سوپاپ ورودی هوای تشک بادی خارج را کرده و نازل مرتبط با آن را متصل کنید، سپس اقدام به باد کردن تشک یک نفره کنید، بعد از اینکه تشک بادی به خوبی شکل گرفت میبایست عملیات باد زدن را متوقف کرده نازل را خارج کنید و درپوش محفظه هوا را به خوبی ببندید و کیپ کنید تا باد از داخل تشک خارج نشود، در صورتی که نیاز به خالی کردن این محصول دارید کافیست دریچه تخلیه باد آن را که دو تکه بوده و دریچه باد روی آن سوار است را بیرون آورید تا باد کاملا از تشک یک نفره خارج گردد.

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر

ارتفاع 22 سانتی متر
وزن تشک 3 کیلوگرم
ابعاد بسته بندی 37*25*12 سانتی متر
تحمل وزن 250 کیلو گرم
جنس رویه تشک جیر (ضد تعریق) و جنس دور و زیرPVC می باشد.
دارای سطح رویه کامفورت یا طبی است.
برچسب تعمیرات دارد.
جهت خرید پمپ باد تشک بادی به قسمت پمپ ها مراجعه فرمایید.
پر کردن باد این تشک بادی دو نفره با تمامی پمپ های باد intex انجام میگیرد.
این تشک بادی دارای دریچه تخلیه بزرگ هوا است
جهت تخلیه باد میتوانید دریچه را باز کنید تا تشک سریعا خالی شود.
شیوه پُر و خالی کردن تشک بادی دو نفره طرح دار: 
تشک بادی فوق پمپ بادی ندارد و در مرحله نخست باید یک پمپ برای باد کردن آن تهیه نمایید، برای اینکار میتوانید به قسمت پمپ های باد فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس مراجعه کرده و پمپ باد مورد نظر خود را خریداری نمایید، دوم محل نصب تشک بادی را مشخص کرده و آنجا را به خوبی تمیز کنید، سوم دریچه ورودی باد تشک را باز کرده و نازل متناسب با آن را بداخل دریچه قرار دهید، اکنون اقدام به باد کردن تشک بادی دو نفره منید، زمانی که تشک بادی به خوبی شکل گرفت قابل استفاده میباشد و میبایست عمل باد کردن را متوقف کنی، در انتها نازل پمپ بادی را خارج کرده و درپوش دریچه باد تشک دو نفره را ببندید، برای خالی کردن باد این محصول کافیست دریچه دوم تشک بادی را که در پشت دریچه اول قرار دارد بیرون آورده تا باد از داخل آن خارج گردد.

موجود نمی باشد

تشک بادی نوجوان در سه رنگ

طول 160 سانتی متر
عرض 90 سانتی متر
ارتفاع 18 سانتی متر
وزن 2 کیلوگرم

ابعاد بسته بندی تشک 25*23*9 سانتی متر  
مناسب برای سنین 3 تا 10 سال می باشد.
جنس رویه تشک بادی نوجوان از جیر ضد تعریق ساخته شده است.
جنس دور و زیر تشک از PVC می باشد.
دارای ساختار موازی یا ساده در قسمت طولی تشک است.
بهمراه یک بالش جیر برای شما ارسال می گردد.
دارای برچسب تعمیرات است.
تشک بادی با قابلیت باد شدن با سایر پمپ های بادی اینتکس می باشد.
برای انتخاب پمپ باد بقسمت پمپ باد مراجعه فرمایید
برای تخلیه باد این تشک بادی میتوانید آنرا از دریچه ورود باد خالی کنید
شیوه صحیح باد کردن و خالی کردن تشک بادی نوجوان:

برای باد کردن این تشک بادی نیاز به یک پمپ دارید، ابتدا پمپ باد مناسبی تهیه کرده، پس از مشخص کردن محل قرارگیری تشک بادی آنجا را به خوبی تکیز کنید، تشک نوجوان را روی زمین پهن کنید، نازل پمپ بادی را به دریچه باد تشک یک نفره متصل کرده و اقدام به باد کردن آن نمایید، باد زدن را تاجایی ادامه دهید که تشک نوجوان شکل بگیرد، در انتها نازل پمپ باد را خارج کرده و درپوش دریچه باد تشک اینتکس را ببندید، چنانچه نیاز به جمع آوری این محصول دارید دریچه باد باز کنید تا هوا از داخل تشک بادی خارج شود.

موجود نمی باشد

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
وزن 7 کیلوگرم
ابعاد بسته بندی 40*30*15 سانتی متر 
جنس رویه از جیر (ضد تعریق) و جنس زیر و دور این تشک بادی از PVC می باشد.
ساختار داخلی این تشک بادی دو نفره خوشخواب یا طرحدار است.
ارتفاع بالش و پمپ برقی متصل به تخت جهت سهولت کار دارد.
بهمراه کیف حمل و نقل و برچسب تعمیرات است.
شیوه درست باد کردن و تخلیه باد تشک بادی دو نفره طرحدار:
باد کردن و راه اندازی این تشک بادی مانند سایر تشک ها و تخت های بادی آسان میباشد، این تشک دو نفره پمپ باد برقی سرخود داشته که عمل باد کردن و تخلیه باد آن را انجام میدهد، برای راه اندازی تشک بادی فوق کافیست آن را در محلی تمیز و فاقد هرگونه جسم تیز و برنده پَهن کنید، سپس پمپ باد تشک دو نفره را به برق متصل کرده، درجه پمپ را به سمت راست بچرخانید و دکمه روشن رو آن را بزنید، زمانی که تشک دو نفره به خوبی شکل گرفت پمپ بادی را خاموش کرده و از خوابیدن روی آن لذت ببرید، پمپ باد این محصول عمل تخلیه باد را نیز انجام میدهد برای اینکار کافیست درجه پمپ را به سمت چپ بچرخانید و آن را روشن کنید تا با عمل مکندگی باد را از داخل تشک تخلیه کند.
 

موجود نمی باشد

تشک بادی دو نفره طبی با پمپ پدالی

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر

ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی تشک 40*32*12 سانتی متر
وزن بسته بندی 4 کیلوگرم
تحمل 250 وزن  کیلوگرم.
یک پمپ باد پدالی در خود تشک تعبیه می باشد. 
ساختار داخلی طرحدار کامفورت دارد
جنس رویه تشک جیر (ضد تعریق) و جنس دور و زیر از PVC است.
دارای برچسب تعمیراتی است.
در صورت تمایل از طریق همین سایت اقدام فرمایید. 

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر

ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 43*35*14 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.5 کیلوگرم
تحمل وزن 250 کیلوگرم 
جنس رویه جیر (ضد تعریق) و جنس دور و زیر از PVC است.
تشک بادی دو نفره دارای ساختار داخلی ساده یا موازی می باشد.
جهت انتخاب پمپ باد این محصول بقسمت پمپهای باد در سایت مراجعه نمایید.
دریچه بادی بزرگ جهت تخلیه تشک دارد.

موجود نمی باشد

تشک بادی کمپ

طول 184 سانتی متر
عرض 67 سانتی متر
ارتفاع 17 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 23*20*8 سانتی متر
وزن بسته بندی 1.9 کیلوگرم
یک بالش بادی متصل روی تشک دارد.
جنس رویه این تشک کمپ بادی از برزنت است
جهت انتخاب پمپ بادی این تشک بادی به قسمت پمپها مراجعه نمایید.
با سایر پمپ های نمایندگی اینتکس باد میشود.
جهت استفاده در سفر کمپ و حتی داخل چادر و روی آب نیز مناسب است.
روش صحیح باد و خالی کردن تشک بادی کمپ: 
تشک بادی کمپ پمپ بادی نداشته و برای باد زکدن آن نیاز به یک پمپ دارید که میتوانید از فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس اقدام به خریداری آن فرمایید، پس از تهیه پمپ باد نازل پمپ را به دریچه ورودی هوای تشک بادی متصل کرده و فشار دهید تا هوا به داخل آن راه پیدا کند، سپس اقدام به باد زدن تشک کمپ اینتکس کنید، پس از اینکه تشک به خوبه باد زده شد و شکل گرفت عملیات باد کردن را متوقف کرده، نازل پمپ را خارج و درپوش محفظه هوا تشک بادی را ببندید، برای خالی کردن باد از داخل تشک بادی باید دریچه باد را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باد از داخل آن خارج شود، در آخر تشک بادی کمپینگ را تا کرده و داخل ساک حمل مخصوص خود قرار دهید.

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
وزن 7.5 کیلوگرم
جنس رویه این تشک بادی از جیر (ضد تعریق) و جنس زیر و دور از PVC است.
ساختار داخلی این تشک بادی خوشخواب یا طرح می باشد.
ارتفاع بالش در قسمت بالایی خود موجود است.
پمپ برقی متصل به تخت جهت سهولت دارد. 
مجهز به کیف حمل و نقل و برچسب تعمیرات است.
در صورت تمایل از طریق سایت تهران اینتکس اقدام فرمایید. 

موجود نمی باشد

تشک بادی مسافرتی یکنفره

طول 191 سانتی متر
عرض 76 سانتی متر
ارتفاع 17 سانتی متر
وزن  کیلوگرم
تحمل وزن 136 کیلوگرم
دارای پمپ باد دستی دوبل میباشد.
دارای کیف بسیار مقاوم و محکم است.
قابل حمل توسط کوله پشتی می باشد.
تشک مسافرتی مقاوم در برابر سرما و نفوذ هوای سرد است.

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع خواب 30 سانتی متر
ارتفاع تکیه گاه تشک 76 سانتی متر
جنس رویه و دور از جیر (ضد تعریق) جنس زیر از PVC است.
ساختار داخلی خوشخواب یا کامفورت دارد.
پشتی از تشک بادی جدا می شود.
دو عدد جای بطری روی دسته ها دارد.
دارای کیف حمل و نقل و برچسب تعمیرات است.
دارای یک پمپ باد برقی رایگان از نمایندگی اینتکس می باشد.
این تشک بادی دارای دریچه تخلیه باد بزرگ نیز است.
در صورت تمایل می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید.

موجود نمی باشد

تشک بادی تاجدار دو نفره سلطنتی

طول 234 سانتی متر
عرض 163 سانتی متر
ارتفاع خواب 30 سانتی متر
ارتفاع تاج 78 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 40*59*15 سانتی متر
وزن 8 کیلوگرم 
دارای تشک جدا شونده از فریم بادی تخت میباشد.
جنس رویه و دور از جیر (ضد تعریق) و جنس زیر از PVC میباشد.
دارای کیف حمل و نقل و 
برچسب تعمیرات است.
میتوانید دریچه بزرگ این تشک بادی را باز کرده و تشک را خالی کنید.
شیوه باد کردن و تخلیه باد تشک بادی دو نفره تاجدار سلطنتی:
برای باد کردن تشک تاجدار دو نفره ابتدا پمپ باد مناسبی را تهیه کرده، نازل متناسب با دریچه ورودی باد تشک دو نفره قرار دهید وبا نیروی مربوطه اقدام به باد کردن تشک دو نفره اینتکس نمایید، پس از آن که تشک بادی به خوبی شکل گرفت باد زدن را متوقف کرده، نازل پمپ باد را خارج کنید و دریپوش دریچه باد را ببندید و کیپ کنید، از آنجایی که قسمت تاجی شکل این محصول از دریچه باد جدایی باد زده میشود این بخش را نیز به همین ترتیب باد بزنید، اکنون تشک بادی دو نفره اینتکس قابل استفاده میباشد، در صورتی که نیاز به جمع آوری آن دارید میبایست دریچه باد پستونکی را باز کرده و دریچه پیچ شونده بدنه تشک بادی را برخلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود و باد از داخل آن خارج گردد.

موجود نمی باشد

طول 201 سانتیمتر
عرض 102 سانتیمتر
ارتفاع 28 سانتیمتر
جنس روکش لحافی و جنس خود تشک از پی وی سی است.
این تشک لحاف پشم شیشه ای دارد.
ساختار داخلی ساده یا موازی است.
ارتفاع بالش در قسمت بالایی تشک دارد.
به جهت راحتی دارای پمپ برقی متصل میباشد. 
کیف حمل 
و برچسب تعمیرات دارد.
تشک بادی کیسه خوابدار را میتوانید با سایر پمپهای قابل باد شدن است.
برای خالی کردن باید از پمپ باید از پمپ استفاده کنید.
روش صحیح باد زدن و خالی کردن تشک بادی کیسه خوابدار:
پمپ باد برقی متصل به این محصول عمل باد زدن و و خالی کردن تشک بادی کیسه خوابدار را انجام میدهد، ابتدا آنرا در محلی صاف و تمیز پَهن کنید، دو شاخه پمپ باد را به برق متصل کنید درجه پمپ را به سمت راست بچرخانید و آن را روشن نمایید، باآن اینکار پمپ با عمل پمپاژ تشک بادی را پُر میکند، زمانی که این محصول اینتکس شکل گرفت پمپ را خاموش کرده و میتوانید از ر استفاده کنید، در صورتی که نیاز به جمع آوری دارید می بایست باد آن را تخلیه کنید، برای اینکار کافیست درجه پمپ را به سمت چپ بچرخانید تا باد از داخل آن خارج گردد، هم چنین این تشک قابلیت باد شدن با سایر پمپ های باد را دارد که در شرایط اضطراری بسیار بسیار کارآمد میباشد.

موجود نمی باشد

تشک بادی طبی دو نفره

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر

ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 38*36*13 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.5 کیلوگرم
تحمل وزن 250 کیلو گرم
ساختار داخلی طرحدار دارد
جنس رویه تشک جیر (ضد تعریق) و جنس دور و زیر از PVC است.
بهمراه برچسب تعمیرات است.
برای انتخاب پمپ تشکهای بادی به قسمت پمپ باد مراجعه فرمایید.
پر کردن باد این محصول با تمامی پمپ های نمایندگی اینتکس انجام میگیرد.

موجود نمی باشد

طول 188 سانتیمتر
عرض 76 سانتیمتر

ارتفاع 22 سانتیمتر
وزن بسته بندی 2 کیلوگزم
ابعاد بسته بندی 32*32*10 سانتیمتر
تحمل وزن 120 کیلو گرم
دارای جنس رویه جیر (ضد تعریق) و جنس دور و زیر از پی وی سی است.
ساختار داخلی طرحدار یا خوشخواب دارد.
دارای برچسب تعمیرات است.
برای انتخاب پمپ تشک بادی طبی به قسمت پمپ باد مراجعه فرمایید.
پر کردن باد آن  با تمامی پمپ های باد انجام میگیرد.
تشک بست وی دارای دریچه تخلیه بزرگ میباشد.
برای تخلیه باد این تشک میتوانید دریچه را باز کنید و تشک سریعا خالی شود.

موجود نمی باشد

 تشک بادی طبی یکنفره با عرض 99

طول 188 سانتی متر
عرض 99 سانتی متر

ارتفاع 22 سانتی متر
وزن تشک 2 کیلوگرم
ابعاد بسته بندی 33*33*11 سانتی متر
تحمل وزن 140 کیلو گرم
جنس رویه جیر از (ضد تعریق) و جنس دور و زیر PVC
تشک بادی یکنفره دارای سطح رویه کامفورت طبی است.
برچسب تعمیرات دارد.
برای انتخاب پمپ این محصول به قسمت پمپ باد مراجعه فرمایید.
پر کردن باد این تشک با تمامی پمپ های باد انجام میگیرد.
این محصول دارای دریچه تخلیه بزرگ هوا میباشد
برای تخلیه باد آن میتوانید دریچه را باز کنید و تشک سریعا خالی شود.

موجود نمی باشد

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر
ارتفاع 25 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 10*28*35 سانتی متر
وزن 3.3 کیلوگرم
تحمل وزن 273 کیلو گرم
جنس رویه از جیر ضد تعریق و جنس دور و زیر از PVC ساخته شده است.
تشک بادی دو نفره با ساختار داخلی با الیاف پلیستر و خطوط عرضی دارد.
مجهز به برچسب تعمیرات و پنچرگیری است.
تشک بادی دو نفره طبی با انواع پمپ های باد نمایندگی اینتکس قابل باد زدن می باشد.
تشک بادی دو نفره دارای سطح رویه و دور از جیر با خاصیت ضد تعریق دارد
دارای الیاف پلیستری از بالا به پایین، به صورت عرضی است
استحکام و هم چنین کیفیت خواب بالایی دارد.
از دیگر مزایای این تشک همراه داشتن یک عدد پمپ دستی دوبل است.

موجود نمی باشد

تشک بادی یکنفره کامفورت با پمپ پدالی

طول 188 سانتی متر
عرض 99 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 10*33*36 سانتی متر
وزن بسته بندی 1.5 کیلوگرم
تحمل وزن 227 کیلوگرم
جنس رویه تشک بادی از جیر ضد تعریق میباشد
جنس دور و زیر آن از پی وی سی است که قابل شستشو میباشند.
تشک بادی دارای یک ارتفاع بالش است. 
ساختار داخلی این تشک خوشخواب کامفورت میباشد.
برچسب تعمیرات و پمپ پدالی متصل به تشک دارد.
پیرو مطالبی که گفته شده باید اضافه کرد، منظور از سطح کامفورت محفظه های استوانه ای در ساختار داخلی تشک بوده که پس از ورود باد به تشک به صورت پرس های دایره ای نمایان میشوند. این طراحی به تقسیم باد بهتر در داخل تشک بادی یکنفره کمک شایانی کرده و از طرفی با ارگونومی بدن هماهنگی بیشتری دارد که در نتیجه خواب آرام و راحتی را برای شما به ارمغان میاورد. همانطور که پیش تر اشاره کردیم این تشک بادی، یک پمپ باد پدالی سرخود دارد که در قسمت گوشه پایین تشک قرار گرفته شده است، برای باد زدن این تشک باید فرد با پا روی این پمپ ضربه بزند؛ باید توجه داشت تا تشک را بیش از حد باد نکرده تا فرم خود را از دست ندهد. این محصول دریچه باد از نوع پیچ شونده دارد که قابلیت باد زدن تشک بادی با انواع دیگر پمپ های باد را به خصوصیات آن میفزاید. از دیگر ویژگی های این تشک میتوان به داشتن بالش سرخود اشاه کرد که در قسمت فوقانی تشک قرار دارد، از این ارتفاع میتوان به عنوان بالش یا برای نگه داشتن بالش با ارتفاع بیشتر استفاده کرد.
روش نصب و راه اندازی تشک بادی کامفورت : 
در قسمت انتهایی تشک یک پمپ از نوع پدالی در داخل تعبیه شده است که با ضربه زدن پا باد میشود و تشک شکل میگیرد، در هنگام باد کردن باید به این نکته توجه داشت که بیش از حد باد نزنید زیرا باعث آسیب دیدن لایه های داخلی تشک بادی میگردد، پس از طی این مرحله دریچه های خروجی باد را ببندید تا باد داخلی تشک یکنفره تخلیه نشود، برای جمع آوری این محصول روی بدنه یک درپوش پیچی وجود دارد که باد به راحتی از داخل آن خارج شود، همچنین دارای یک دریچه از نوع پیچ شونده میباشد که با سایر پمپهای برقی و دستی قابل باد شدن است.

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 13*30*40 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.5 کیلوگرم
تحمل وزن تشک بادی 295 کیلوگرم 
جنس رویه تشک بادی از جیر ضد تعریق است.
جنس دور و زیر آن از پی وی سی می باشد.
تشک بادی دارای یک ارتفاع بالش است. 
ساختار داخلی این تشک خوشخواب کامفورت می باشد.
برچسب تعمیرات و پمپ پدالی متصل به تشک دارد.
از مزایای داشتن یک ساختار کامفورت در تشک بادی، به تقسیم باد بهتر، مقاومت بیشتر، سطح رویی سفت تر و تحمل وزن بالاتر نسبت به سایر تشک ها میتوان اشاره کرد. در طراحی داخلی این تشک محفظه های خلاء بادی استوانه ای استفاده شده که از بیرون به شکل پرس های دایره ای شکل دیده میشوند. در قسمت بالای این تشک بادی دو نفره یک بالش سرخود طراحی شده که که به عنوان بالش و یا نگه دارنده بالش دیگری استفاده میشود. این تشک بادی با عرض 152 و تحمل وزن 295 کیلوگرم براحتی برای دو نفر قابل استفاده میباشد. در قسمت پایین این تشک یک پمپ پدالی جهت باد زدن تشک بادی وجود دارد که از دیده پنهان بوده است و داخل تشک تعبیه شده است، با ضربه زدن مداوم پای شخص بر روی این پمپ تشک باد میشود. باید در نظر داشت که این محصول دریچه باد پیچ شونده روی بدنه دارد که امکان باد زدن تشک را با سایر پمپ های بادی میدهد.
روش پر و خالی کردن تشک بادی دو نفره عرض کامفورت :
در قسمت پایین تشک بادی یک پمپ از نوع پدالی تعبیه شده است که قابل دیدن نیست، تشک کامفورت با ضربه زدن پای فرد به پمپ باد میشود و شکل مناسب میگیرد، پس از طی این مرحله میتوانید از تشک دو نفره خود استفاده نمایید. در قسمت زیرین پمپ یک درپوش پیچی برای خارج شدن و تخلیه باد وجود دارد که باد را به راحتی خارج میکند، همچنین در بدنه ی تشک بست وی یک دریچه از نوع پیچ شونده تعبیه شده که با سایر پمپهای اینتکس باد میشود.

موجود نمی باشد

تشک بادی دو نفره بزرگ طبی پمپ پدالی

طول 203 سانتی متر
عرض 183 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 15*30*40 سانتی متر
وزن بسته بندی 5 کیلوگرم
تحمل وزن 295 کیلوگرم 
جنس رویه تشک از جیر ضد تعریق میباشد
جنس دور و زیر آن از PVC است.
ساختار داخلی کامفورت میباشد.
برچسب تعمیرات و پمپ پدالی متصل به بدنه دارد.
در طراحی این تشک بادی بزرگ از ساختار طبی و هماهنگ با ارگونومی بدن بهره گیری شده است. استفاده از پرس های دایره ای شکل کامفورت در ساختار داخلی آن سبب تقسیم باد بهتر، بهبود وضعیت خواب، راحتی در خواب و افزایش تحمل وزن میشود. سطح نشیمنگاه از جیر مخملی بوده که از خاصیت ضد تعرق بهره میبرد، هم چنین قسمت های کناری و زیر این کالا از پی وی سی بوده که امکان شستشو در صورت کثیفی را دارند. در قسمت بالایی تشک یک برآمدگی وجود دارد که همان بالش متصل به تشک است که در صورت استفاده از بالش با ارتفاع بیشتر به عنوان نگه دارنده بالش مورد استفاده قرار میگیرد. نکته دیگر درباره این این محصول دو نفره داشتن پمپ پدالی سرخود در قسمت پایین آن است که با زدن ضربه توسط پای فرد بر روی پمپ پدالی باد زده میشود. هم چنین این محصول دریچه باد پیچ شونده داشته که قابلیت باد زدن تشک بست وی با سایر پمپ های بادی را میسر میسازد.
شیوه راه اندازی و جمع آوری تشک بادی دو نفره کامفورت :
پمپ این تشک از نوع پدالی بوده و با فشار پا باد میشود، در قسمت زیرین پمپ یک دریچه از نوع پیچ شونده وجود دارد که از خروج باد جلوگیری کرده و باید بعد از باد کردن بسته شود، پس از شکل گیری تشک کامفورت میتوانید از آن استفاده نموده و لذت ببرید، برای تخلیه درپوش تشتَک دار در قسمت زیرین را بچرخانید تا باد خارج شود، همچنین تشک بست وی قابلیت باد شدن با پمپهای دستی و برقی را دارد.

موجود نمی باشد

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 35*30*10 سانتی متر
وزن 3 کیلوگرم
تحمل وزن 273 کیلو گرم
 رویه محصول از جیر (ضد تعریق) و جنس دور و زیر از PVC است.
ساختار داخلی ساده یا موازی در طول دارد.
در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی دارای برچسب تعمیرات است.
برای انتخاب پمپ به قسمت پمپ ها مراجعه فرمایید.
با سایر پمپ های نمایندگی اینتکس باد میشود.
عرض این محصول طوری طراحی شده که برای استفاده دو نفر در حالتی که فضای کمتری اشغال شود، این تشك برای استفاده های کمپینگی و چادر های سفری کارایی بیشتری دارد چرا که این محصول بادی بخاطر حجم کمتری که دارد براحتی داخل کوله قرار گرفته و میتوان آنرا حمل کرد.

شیوه باد کردن و خالی کردن تشک دو نفره بادی عرض 137 اینتکس :
جهت باد نمودن تشک بادی دو نفره کوچک اینتکس باید سوپاپ هوای ورودی آن را به عقب بکشید تا بیرون آید، نازل بزرگ پمپ را به داخل سوپاپ فشار داده تا باد به داخل آن راه پیدا کند، توجه کنید که پمپ باد برقی فشار باد زیادی به تشک دو نفره نمیفرستد و در صورتیکه روشن باشد باد اضافی را پس میزند، اما پمپ باد های دستی و پدالی چون با نیروی دست و پا کار میکنند فشار بیشتری تحمل کرده و باعث آسیب دیدن لایه های داخلی آن میشوند، پس از فرم گیری این محصول دریچه را به داخل قرار داده و آن را ببندید، به منظور خالی نمودن باد این محصول اینتکس باید انتهای دریچه باد را که روی بدنه نصب شده خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا دریچه خارج شود و باد براحتی تخلیه گردد.

موجود نمی باشد

تشک بادی یک نفره طرحدار

طول 191 سانتی متر
عرض 99 سانتی متر

ارتفاع 22 سانتی متر
وزن 2.2 کیلوگرم
ابعاد بسته بندی 35*27*10 سانتی متر
تحمل وزن 140 کیلو گرم
جنس رویه جیر از (ضد تعریق) و جنس دور و زیر PVC است.
دارای سطح رویه کامفورت طبی می باشد.
برچسب تعمیرات دارد.
جهت خرید پمپ باد تشک بادی به قسمت پمپ باد مراجعه فرمایید.
پر کردن باد این تشک بادی با تمامی پمپ های باد intex انجام میگیرد.
این تشک  دارای دریچه تخلیه بزرگ هوا است
جهت تخلیه باد میتوانید دریچه را باز کنید تا تشک سریعا خالی شود.
در صورت تمایل می توانید از طریق همین سایت اقدام فرمایید. 

موجود نمی باشد

طول 33 سانتی متر
عرض 25 سانتی متر
ارتفاع 8 سانتی متر
وزن بسته بندی 70 گرم 
جنس رویه و زیر ان از جیر ضد تعریق ساخته شده است.
بسیار کم وزن و کم حجم می باشد.
در صورت تمایل از طریق همین سایت اقدام فرمایید.

موجود نمی باشد

بالش طبی بادی بزرگ

طول 61 سانتی متر
عرض 30 سانتی متر
ارتفاع 10 سانتی متر
وزن تقریبی 200 گرم 
این بالش دارای موج بوده و طبی است.
سطح رویی بالش از جنس جیر ضد تعریق و زیر آن از PVC است.
دریچه بادی این بالش از نوع پستونکی کوچک است
نیازی به پمپ باد ندارد و براحتی با دهان قابل باد کردن است.
در صورت تمایل از طریق سایت تهران اینتکس اقدام فرمایید. 

موجود نمی باشد

وصله 20 سانتی متر
در داخل پکیج وصله و چسب با هم موجود می باشد. 
چسب مایع مخصوص جهت لوازم بادی اینتکس دارد.
به راحتی می توانید لوازم بادی خود را تعمیر کنید.

موجود نمی باشد

بالش گردنی بادی کودک اینتکس

طول 30 سانتی متر
عرض 28 سانتی متر
ارتفاع 8 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 2*10*18 سانتی متر
وزن 100 گرم
جنس رویه و دور آن جیر ضد تعریق می باشد.
نیاز به پمپ بادی ندارد. 
در دو طرح برای استفاده کودکان می باشد.
لطفا رنگ مورد نظر پشت گردنی خود را انتخاب نمایید.
در صورت تمایل از طریق سایت تهران اینتکس اقدام فرمایید. 

موجود نمی باشد

طول 43 سانتی متر
عرض 33 سانتی متر
ارتفاع 10 سانتی متر 
پشتی بادی کوچک خاکستری رنگ می باشد.
از جنس جیر ضد آب است که براحتی قابل تمیز کردن است.
یک سوپاپ پستونکی کوچک دارد که به آسانی با دهان باد میشود.
ساختار آن با دوام و محکم است و موازی در عرض میباشد.
در صورت تمایل از طریق سایت تهران اینتکس اقدام فرمایید. 

موجود نمی باشد

تشک بادی طرحدار عرض 73

طول 191 سانتی متر
عرض 73 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 10*25*30 سانتی متر
وزن بسته بندی 2 کیلوگرم
تحمل وزن 120 کیلوگرم
جنس رویه از جیر ضد تعریق می باشد.
جنس دور و زیر از PVC است.
ساختا ر داخلی کامفورت می باشد.
دارای برچسب تعمیرات است.
این محصول با سایر پمپ های باد اینتکس باد می شود.
برای انتخاب پمپ باد این تشک بادی به قسمت پمپ ها در سایت مراجعه کنید. 

تماس بگیرید

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر
ارتفاع 28 سانتی متر
وزن 3.9 کیلوگرم
تحمل وزن 295 کیلوگرم
جنس رویه آن جیر ضد تعریق می باشد به این معنی که بدن شما در زمان استفاده عرق نمی کند.
جنس زیر و دور تشک بادی دو نفره PVC می باشد.
محکم و باد وام است و به آسانی خراب نمی شود.
ساختارداخلی تشک بادی کامفورت است.
پمپ بادی آن از نوع پدالی متصل به بدنه تشک می باشد.
تست سلامت کالا به مدت 48 ساعت، خدمات پس از فروش دارد.
دارای برچسب تعمیراتی است.
از دیگر ویژگی های تشک بادی می توان به متصل بودن بالش بادی در بالای آن اشاره کرد.

موجود نمی باشد

تشک بادی شیب دار

طول 210 سانتی متر
عرض 102 سانتی متر
ارتفاع در حالت شیب دار 66 سانتی متر
ارتفاع در حالت خوابیده 20 سانتی متر
تحمل وزن 120 کیلوگرم
جنس رویه تک بادی شیب دار از جیر ضد تعریق می باشد
جنس زیر و دور آن از PVC است.
ساختار اخلی آن موازی در قسمت طولی تخت می باشد.
فاقد پمپ باد است.
برای انتخاب پمپ باد به قسمت پمپ ها در سایت مراجعه نمایید. 
همراه تست سلامت کالا به مدت 48 ساعت و کیف حمل و نقل برای شما ارسال میگردد.
یکی ار ویژگی های این محصول بادی وجود کوله دو بندی آن می باشد.
در صورت تمایل از طریق سایت تهران اینتکس اقدام نمایید.

موجود نمی باشد

طول 191 سانتی متر
عرض 102 سانتی متر
ارتفاع 23 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 17*35*38 سانتی متر
وزن 4.5 کیلوگرم
تحمل وزن 145 کیلوگرم
جنس دور و زیر تشک بادی از برزنت می باشد.
جنس زیر آن از PVC ساخته شده است.
ساختار داخلی خوشخواب و کامفورت دارد.
پمپ باد آن از نوع برقی و متصل به بدنه است.
زمان پر و خالی از باد شدن آن حدودا 2 دقیقه به طول می انجامد.
دارای برچسب تعمیرات و کیف حمل و نقل است.
در صورت تمایل از طریق سایت تهران اینتکس اقدام نمایید. 

موجود نمی باشد

تشک بادی 2 نفره عرض 137 با پمپ

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.5 کیلوگرم
جنس زیر و دور پی وی سی
جنس رویه جیر
ساختارداخلی کامفورت
دارای پمپ باد برقی جدا
زمان پر و خالی شدن تشک در کمتراز دو دقیقه
بهمراه کیف حمل و نقل و برچسب تعمیرات
پمپ باد این محصول دارای 18 ماه ضمانت میباشد. 

موجود نمی باشد

پشت گردنی
طول 46 سانتی متر
عرض 28 سانتی متر
چشم بند
طول 18 سانتی متر
عرض 8 سانتی متر
گوش گیر
قطر 1.3 سانتی متر
ارتفاع 2.5 سانتی متر
جنس محصول از پلیستر

موجود نمی باشد

تشک بادی دو نفره سبز

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.5 کیلوگرم
جنس رویه جیر
جنس زیر پی وی سی
ساختار داخلی خوش خواب
زمان پر و خالی شدن استخر 2 دقیقه
دارای برچسب تعمیرات 

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع 30 سانتی متر
وزن بسته بندی 6 کیلوگرم
جنس رویه جیر
جنس زیر پی وی سی
ساختارداخلی طولی
دارای پمپ باد برقی متصل و 18 ماه ضمانت آن
بهمراه برچسب تعمیرات و کیف حمل

موجود نمی باشد

تشک بادی کمپینگ جدید

طول 218 سانتی متر
عرض 66 سانتی متر
ارتفاع 66 سانتی متر
جنس رویه و دور پلیستر
ساختار داخلی پی وی سی
زمان لازم جهت پر و خالی کردن 1 دقیقه
دارای کیف حمل و نقل 

موجود نمی باشد

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.3 کیلوگرم
تشک بادی دو نفره با تحمل وزن 295 کیلوگرم 
جنس رویه تشک بادی از جیر ضد تعریق
جنس دور و زیر تشک دو نفره از پی وی سی
ساختار داخلی تشک بادی خوشخواب کامفورت میباشد. 
دارای برچسب تعمیرات پنچر گیری تشک بادی است.
تشک بادی دو نفره با انواع پمپ های باد نمایندگی اینتکس قابل باد شدن میباشد. 
این محصول با تست سلامت کالا نمایندگی اینتکس در تهران و شهرستان ها بفروش میرسد.
خدمات پس از فروش و تعمیر تشک بادی دو نفره در نمایندگی اینتکس پذیرفته میشود. 

موجود نمی باشد

تشک بادی یک نفره عرض 76 با پمپ پدالی

طول 185 سانتی متر
عرض 76 سانتی متر
ارتفاع 28 سانتی متر
وزن بسته بندی 2.4 کیلوگرم
تحمل وزن تشک بادی 227 کیلوگرم است.
جنس رویه تشک یک نفره از جیر ضد تعریق میباشد.
جنس دور و زیر تشک بادی از PVC است.
ساختار داخلی تشک بادی از خوشخواب کامفورت میباشد.
دارای یک عدد پمپ پدالی متصل به تشک بادی است.
با سایر پمپ های پدالی نیز باد میشود.
برچسب تعمیرات پنچرگیری تشک بادی دارد.
این محصول با تست سلامت کالا در تهران و شهرستان ها به فروش میرسد.
خدمات پس از فروش تشک بادی یک نفره در نمایندگی اینتکس پذیرفته میشود.

موجود نمی باشد

طول 48 سانتی متر
عرض 30 سانتی متر
جنس رویه بالش بادی از جیر ضد تعریق می باشد.
جنس زیر از پی وی سی است.
کاملا محکم  و بادوام می باشد. 
قسمت زیر بالش بادی مانند بادکش عمل کرده و به سطوح مختلف مانند سرامیک می چسبد.
در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی دارای برچسب تعمیراتی است.
جهت سفارش این محصول بادی زیبا می توانید از طریق همی نسایت نیز اقدام فرمایید.

موجود نمی باشد

تشک بادی دو نفره مشکی

طول 203 سانتی متر
عرض 183 سانتی متر
ارتفاع 23 سانتی متر
وزن بسته بندی 6 کیلوگرم
تحمل وزن تشک بادی 275 کیلوگرم 
جنس رویه تشک دو نفره از جیر ضد تعریق
جنس دور و زیر تشک بادی از پی وی سی
ساختار داخلی آن ساده با شیارهای موازی در قسمت طولی تشک بادی است.
برچسب تعمیرات پنچرگیری دارد.
با سایر پمپ های باد نمایندگی اینتکس قابل باد کردن میباشد.
این محصول با تست سلامت کالا در تهران و شهرستانها به فروش میرسد.
خدمات پس از فروش تشک بادی دو نفره در نمایندگی اینتکس پذیرفته میشود.

موجود نمی باشد

طول 191 سانتی متر
عرض 137 سانتی متر
ارتفاع 30 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 13*35*36 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.4 کیلوگرم
جنس بدنه تشک بادی دو نفره از پی وی سی
دارای روکش جیر مخملی ضد تعریق در قسمت رویه
ساختار داخلی تشک بادی ساده و موازی در قسمت طولی تشک دو نفره است.
دارای کیف جهت سهولت در حمل و نقل میباشد.
برچسب تعمیرات و پنچر گیری دارد.
این محصول با تست سلامت کالا در تهران و شهرستان ها به فروش میرسد.
تعمیرات و خدمات پس از فروش تشک بادی در نمایندگی اصلی تهران اینتکس انجام میپذیرد.

موجود نمی باشد

تشک بادی دو نفره اینتکس

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع 30 سانتی متر
وزن بسته بندی تشک بادی 5 کیلوگرم
تحمل وزن تشک بادی دو نفره 273 کیلوگرم
جنس بدنه تشک بادی اینتکس از پی وی سی 
دارای روکش جیر مخملی در قسمت رویه تشک بادی میباشد. 
ساختار داخلی تشک دو نفره ساده و موازی در قسمت طولی است.
ساک جهت سهولت در جابجایی و حمل و نقل دارد.
برچسب تعمیرات و پنچرگیری به همراه محصول می باشد.
این کالا با تست سلامت کالا در تهران و شهرستان ها به فروش میرسد.
تعمیرات و خدمات پس از فروش تشک بادی دو نفره در نمایندگی اصلی تهران اینتکس انجام میپذیرد.

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.6 کیلوگرم
جنس بدنه تشک بادی 2 نفره از پی وی سی میباشد.
دارای روکش جیر ضد تعریق میباشد.
ساختار داخلی تشک بادی خوشخواب کامفورت بوده و طبی است.
دارای دو عدد بالش بادی میباشد.
پمپ باد دستی جهت باد کردن تشک بادی 2 نفره و بالش بادی دارد.
تشک بادی 2 نفره طبی در مدت 3 دقیقه پر و خالی میشود.
دارای برچسب تعمیرات و پنچرگیری میباشد.
تشک بادی 2 نفره با تست سلامت کالا در تهران و شهرستانها به فروش میرسد.
تعمیرات و خدمات پس از فروش تشک بادی طبی در نمایندگی اصلی تهران اینتکس انجام میپذیرد.

موجود نمی باشد

تشک بادی بزرگ

طول 203 سانتی متر
عرض 183 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 12*33*35 سانتی متر
وزن بسته بندی 4.3 کیلوگرم
جنس رویه تشک بادی از جیر ضد تعریق میباشد.
جنس دور و زیر تشک از پی وی سی است.
ساختار داخلی تشک بادی بزرگ به صورت خوشخواب کامفورت میباشد.
این محصول با تست سلامت کالا در تهران و شهرستان ها به فروش میرسد.

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.8 کیلوگرم
جنس رویه تشک بادی دو نفره از جیر ضد تعریق
جنس دور و زیر تشک بادی از پی وی سی است.
ساختار داخلی تشک بادی دو نفره از خوشخواب کامفورت میباشد.
برچسب تعمیرات و پنچرگیری تشک بادی دارد.
تشک بادی دو نفره فاقد پمپ باد میباشد و با انواع پمپ های نمایندگی اینتکس قابل باد زدن است.
این محصول با تست سلامت کالا در تهران و شهرستان ها به فروش میرسد. 
تعمیرات و خدمات پس از فروش تشک بادی در نمایندگی اصلی تهران اینتکس انجام میگیرد. 

موجود نمی باشد

تشک بادی یک نفره طبی

طول  191سانتی متر
عرض  99 سانتی متر
ارتفاع  22 سانتی متر
وزن  3.9 کیلوگرم
تحمل وزن 137 کیلوگرم
جنس رویه تشک بادی کاملا نرم، مخملی و از جنس جیر ضد تعریق می باشد.
در زمان استفاده و طول شبانه روز بدن شما عرق نمی کند.
جنس زیر و دور آن کاملا محکم، بادوام بوده و از PVC می باشد.
ساختار داخلی تشک بادی کامفورت است
پمپ برقی متصل به بدنه تشک بادی یک نفره است که در زمان کوتاهی آن را پر و خالی از باد می کند.
مدت زمان مورد نیاز برای این کار حدوداً 2 دقیقه می باشد.
تست سلامت کالا به مدت 48 ساعت و خدمات پس از فروش دارد.
دارای برچسب تعمیرات است. 

موجود نمی باشد

طول 191 سانتی متر
عرض 99 سانتی متر
ارتفاع 30 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 13*35*36 سانتی متر
وزن بسته بندی 3.2 کیلوگرم
جنس بدنه تشک بادی از پی وی سی
دارای روکش جیر مخملی در قسمت رویه تشک بادی
ساختار تشک بادی یک نفره ساده و موازی در قسمت طولی آن میباشد.
کیف جهت سهولت در حمل ونقل و جابجایی تشک بادی دارد.
برچسب تعمیرات پنچرگیری دارد.
تشک بادی یک نفره اینتکس با تست سلامت کالا در تهران و شهرستان ها به فروش میرسد.
تعمیرات و خدمات پس از فروش تشک بادی در نمایندگی اصلی تهران اینتکس انجام میپذیرد. 

موجود نمی باشد

تشک بادی کمپینگ تک نفره

طول : 184 سانتی متر
عرض : 67 سانتی متر
ارتفاع : 17 سانتی متر
جنس : پی وی سی
جنس زیرین : برزنت
جنس رویه : جیر
ساختار داخلی تشک بادی کمپینگ : موازی در راستای طول
دارای ارتفاع بالش دار

موجود نمی باشد

طول : 184 سانتی متر
عرض : 67 سانتی متر
ارتفاع : 17 سانتی متر 
تحمل وزن : 240 کیلوگرم  
جنس : پی وی سی
جنس زیرین : برزنت
جنس رویه : جیر
ساختار داخلی : موازی در راستای طول
دارای ارتفاع بالش دار

موجود نمی باشد

کوسن بادی برزنتی

طول 43 سانتی متر
عرض 28 سانتی متر
ارتفاع 9 سانتی متر
ابعاد بسته بندی2*10*18 سانتی متر
وزن 200 گرم
ساختار داخلی ساده می باشد. 
روکش این کوسن بادی از برزنت است.
سطح زیر محصول از PVC می باشد.

موجود نمی باشد

طول 203 سانتی متر
عرض 152 سانتی متر
ارتفاع 22 سانتی متر
ابعاد بسته بندی 14*35*43 سانتی متر
وزن بسته بندی 4 کیلوگرم
تحمل وزن 273 کیلوگرم
جنس رویه تشک بادی از جیر ضد تعریق می باشد.
جنس دور و زیر تشک دو نفره از PVC است.
دارای ساختار داخلی موازی در قسمت طولی تشک می باشد.
برچسب تعمیرات دارد.
تشک های بادی اینتکس ساخته شده از جنس پی وی سی با روکش جیر مخملی که خاصیت ضد تعریق دارد، به رنگ سورمه ای، دارای پرس های خطی موازی در راستای طول تشک بادی میباشند، تشک های اینتکس در 4 سایز مختلف با همین ویژگی های ظاهری تولید میگردند که بسته به نیاز کاربر قابل انتخاب است، از ویژگی های منحصر به فرد تشک بادی دو نفره به رنگ چرک تاب، وزن کم، قیمت ارزان و مناسب، سهولت در راه اندازی ، جمع آوری و استفاده از آن میتوان اشاره کرد. البته این نمونه دیگر این تشک بادی همراه با لوازم جانبی به فروش میرشد که در صورت عدم نیاز به آنها ما خرید این تشک بادی دو نفره را از فروشگاه اینترنتی اینتکس به شما پیشنهاد میکنیم.
 روش پر و خالی کردن تشک بادی دو نفره :
باد کردن این محصول بسیار راحت میباشد، ابتدا محلی مناسب و عاری از هرگونه جسم تیز و بُرنده را انتخاب نموده تا از سوراخ شدن تشک جلوگیری شود، سپس تشک دو نفره را از جعبه بیرون آورده و روی محل انتخاب شده پهن کنید، نازل بزرگ پمپ را داخل دریچه ورودی هوا گذاشته و شروع به باد زدن کنید، لازم به ذکر است از باد کردن بیش ازحد خودداری نمایید تا به لایه های داخلی تشک بادی آسیب وارد نشود، پس از طی این مراحل درپوش سوپاپ هوا را بسته تا باد از داخل آن خارج نشود، جهت تخلیه کردن باد تشک اینتکس قسمت آخر دریچه باد را که در داخل بدنه قرار داده  برعکس بچرخانید تا هوای داخل خارج شود.